Rejestracja, konsultacje, leczenie i operacje kręgosłupa w Szczecinie

Operacje kręgosłupa - Szczecin

Gabinet neurochirurga w Szczecinie

Leczenie bólu kręgosłupa - Szczecinie

Pierwsza wizyta to wywiad, badanie lekarskie, analiza posiadanych dodatkowych badań neurobrazowych (RTG, TK, MRI, EMG itp.), postawienie diagnozy oraz zaplanowanie leczenia zależnego od przyczyny choroby i dominujących objawów.

Na pierwszą konsultacją dobrze zabrać wszystkie posiadane dotychczasowe badania i dokumentacje medyczne w tym badania obrazowe: RTG, TK, MRI, EMG i inne (płyty CD-ROM) oraz karty wypisowe ze szpitali. Jeżeli nie posiadają Państwo żadnych badań (lub zaginęły) to w trakcie wizyty w razie potrzeby odpowiednie badania zostaną zalecone.

Dalsze leczenie prowadzone jest zależnie od objawów. O ile rodzaj choroby kręgosłupa i stopień jej zaawansowania na to pozwala, podejmowana jest próba leczenia zachowawczego oraz rehabilitacja.

W sytuacji wyczerpania możliwości leczenia zachowawczego pacjent otrzymuje propozycję leczenia operacyjnego kręgosłupa z pełną informacją o zakresie zabiegu oraz rokowaniu co do pełnego powrotu do zdrowia oraz możliwych zagrożeniach.

 

Przyjmuję w Szczecinie w następujących gabinetach / placówkach:

1. AESTHETIC MED W SZCZECINIE:

adres: ul. Niedziałkowskiego 47, 71-403 Szczecin
rejestracja: tel. 512 918 727, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
uwagi:  Rejestracja telefoniczna w godz. 09:00 - 17:00 (Pn-Pt).


2. FIZJOLINE W SZCZECINIE:

adres: ul. Kosynierów 14/U1, 70-786 Szczecin
rejestracja: tel. (+91) 823 83 58, (+91) 798 087 882, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
uwagi:  Rejestracja telefoniczna w godz. 09:00 - 17:00 (Pn-Pt).